Детегледач/ка за прибиране на дете от детска градина в кв. Хиподрума

  • АБЕЦЕ Комюникейшън
  • София
  • 11 Jan, 2019

Описание на позицията

Агенция за детегледачи/чки "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти, живеещи в кв. Лагера, детегледач/ка за почасови грижи за дете на 5 г. Работни условия: 1. Работно време - Понеделник - петък от 17:30 ч - 19:30 ч. - взимане на детето от детска градина в кв. Хиподрума (на 15 мин. пешеходно разстояние от дома на семейството), прибиране в дома на семейството в кв. Лагера и занимания с детето до прибирането на родителите около 19:30 ч. - Инцидентно с предварителна уговорка, при възможност от страна на кандидата - в събота или неделя; понякога през седмицата по-късно вечер. 2. Не се изисква извършване на домакинска работа. 3. Заплащане по договаряне. Изисквания и документи: 1. Автобиография и актуална снимка; 2. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост. Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Агенция за детегледачи/ки "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.